Krakowski Informator nie tylko o rozrywce

Wśród wielu miejscowości w kraju, Kraków wyróżnia się zarówno w temacie sztuki i akademickim, ale też na wielu innych polach. Zaczyna być regionem otwartym do życia. Przekształcenia, które dotknęły miasto w niedawnych latach dają poczucie, że Kraków naprawdę idzie w górę.
Pozytywne zmiany w stolicy małopolski.
Co godnego pochwały załatwiono w trakcie ostatniego czasu? Wielość zmian i inwestycji jest duża. Mocno pomogły w tym aspekcie środki EU, z których miasto chętnie korzysta. Dynamiczne działanie w temacie uzyskiwania dofinansowania sprawiły, że małopolska wzbogaciła się o następne drogi, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, i nowe obiekty dla ludności.
Niemałe inwestycje są niewidoczne dla zwykłego Krakusa. Nie znaczy to natomiast, że nie funkcjonują. Zwykle nie interesują nas informacje, które nie są bezpośrednio z naszymi potrzebami związane. Statystycznemu obywatelowi miasta wydaje się, że w mieście za mało się robi. Podczas gdy Kraków zmienia się z każdym dniem. Innowacje w obszarze zarządzania odpadami, budowie i modernizacji sieci wodociągowej, stawianie filtrów przeciw hałasowi to jedynie niektóre zmiany, jakie pozwalają krakusom lepiej i wygodniej funkcjonować. Kraków rozwija się też pod kątem opcji kulturalnych. Moc Krakowa idzie w górę za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. Te nowości inspirują przyjezdnych do przyjazdu.
Podejmowane dzięki radnym plany nie dotyczą tylko ścisłego środka miasta, ale również są związane z całym regionem. Wobec tego lepiej nie pomstować tylko zobaczyć zmiany w które obrósł Kraków.
Kolejne miesiące – jeśli będzie możliwość zachowania tempa innowacji – umożliwią Krakowowi stać się wspaniałą metropolia.
Majchrowski działania